Odiniai diržai

Rankų darbo odiniai diržai

Viena sudėtingiausių užduočių kiekvienais metais – išrinkti brangiam žmogui dovaną, kuri patiktų, kurią naudotų ir kuri atneštų daug džiaugsmo. Dažniausiai gyvuoja nuostata, kad dovana turėtų būti susijusi su maloniais įspūdžiais arba praktišku daiktu. Vieną iš tokių dovanų variantų siūlome ir mes savo klientams.


Nuo seno odiniai diržai yra dažnas vyrų ir moterų aksesuaras bei išskirtinumo detalė. Dauguma juos naudoja kasdien. O jei diržą pagamino savo amatą puikiai išmanantis odininkas iš kokybiškų medžiagų – jis gali tarnauti ne vieną dešimtmetį (svarbu tinkama priežiūra).


Diržas iš juodos chrominio išdirbimo odos, dvigubu apsiuvimu ir 40 mm pločio balto nikelio sagtimi


Mes rankų darbo diržų gamybai naudojame kokybišką odą ir laiko patikrintą furnitūrą. Diržo dizainą sukuriame kartu su Jumis :


· Išsirinkite sagtį (asortimentą bei aprašymus rasite mūsų puslapyje https://www.facebook.com/media/set/?vanity=vilkoruna&set=a.2559624737471479). Diržas bus tokio pačio pločio kaip sagtis. Patariame pamatuoti kelnių (su kuriomis dažniausiai planuojate devėti diržą) kilpas. Ploniausius diržus (20 mm pločio) dažniausiai dėvi moterys su suknelėmis arba tunikomis. Džinsams dažniausiai pasirenkami 30 mm arba 35 mm pločio diržai. Vyriškiems diržams – 35 mm arba 40 mm pločio. Sagtis gali įtakoti diržo kainą – šiuo metu savo asortimente turime nerūdijančio plieno 40 mm pločio sagtį (dėl diržų gamybos su nurodyta sagtimi kainos prašome teirautis nurodytais kontaktais).


Turimų sagčių asortimentas nuolat keičiasi - jį rasite mūsų Facebook nuotraukų albumeNerūdijančio plieno sagtys, 40 mm


Moteriškas diržas iš chrominio išdirbimo odos - naudota 20 mm pločio balto nikelio sagtis
· Išsirinkite apsiuvimo būdą – be apsiuvimo, viengubą arba dvigubą. Kurį variantą rinktis priklauso nuo Jūsų skonio. Taip pat diržas su laiku gali kažkiek išsitempti, todėl apsiuvimas gali šiuo atveju turėti praktikinę reikšmę.


Diržas be apsiuvimo


Viengubas apsiuvimas


Dvigubas apsiuvimas
· Individualus ilgis - jei turite nuolat nešiojamą diržą pamatuokite jį nuo sagties pradžios iki odinės dalies galo. Taip pat, neturint diržo po ranka, galima pamatuoti juosmenį.


Odinis diržas su dvipuse 38 mm pločio sagtimi


Ilgiausias gamintas diržas - 154 cm
· Diržus gaminame iš aukščiausios kokybės natūralios (Full grain) odos – chrominio arba augalinio išdirbimo. Chrominio išdirbimo oda yra pigesnė, augalinio - brangesnė. Šiuo metu galime pasiūlyti juodos arba rudos (tamsesnės) spalvos chrominę ir juodos arba rudos (šviesesnės) spalvos augalinę odas.


Chrominio išdirbimo ruda oda


Augalinio išdirbimo juoda oda
· Diržą galima papuošti kniedėmis – sudėlioti raštą, paderinti kniedžių spalvas ir pan. Kaina priklauso nuo papuošimo sudėtingumo ir papildomos furnitūros sunaudojimo. Taip pat Jums pateikus logotipo vektorinį failą galime užsakyti karšto įspaudo klišę ir įspausti logotipą (dėl kainos prašome kreiptis nurodytais kontaktais).


Diržas papuoštas tamsinto metalo kniedėmis
Kiekvienas diržas yra unikalus, nes gaminamas individualiai pagal poreikius ir norus. Diržas pakuojamas į juodą dėžutę, siunčiant įdedamas į voką, kad dėžutė liktų nepažeista ir Jums nereikėtų rūpintis dovanos įpakavimu. Savo gaminius siunčiame Lietuvos paštu arba per Omnivos paštomatus nemokamai, už Lietuvos ribų siuntėjas apmoka siuntimo išlaidas. Taip pat galime išsiųsti gaminius per DPD kurjerius arba galite atsiimti mūsų dirbtuvėse (Savanorių pr. 187, Vilnius) sutartu laiku.


Kiekvienas diržas supakuotas į juodą dėžutę
Mūsų gamybos diržais klientai naudojasi virš 15 metų ir renkasi kaip praktišką dovaną savo draugams ir giminaičiams.Gamybai naudota nealergizuojanti sagtis (Nickel Free) 

Diržų kainos:

  • 20 mm pločio chrominės odos neapsiūtas diržas – 20 eu.
  • 30 – 40 mm pločio chrominės odos neapsiūtas diržas – 28 eu.
  • 30 – 40 mm pločio chrominės odos apsiūtas diržas – 30 eu.
  • 20 mm pločio augalinės odos neapsiūtas diržas – 27 eu.
  • 30 – 40 mm pločio augalinės odos neapsiūtas diržas – 40 eu.
  • 30 – 40 mm pločio augalinės odos apsiūtas diržas – 42 eu.
Diržų, pagamintų su tam tikromis sagtimis (pavyzdžiui nerūdijančio plieno) kainos gali skirtis nuo nurodytų. 

30 mm pločio diržas su juoda matine sagtimi
Dėl kitų diržų (su papuošimais, nerūdijančio plieno sagtimis ir pan.) kainų prašome teirautis kontaktais:Vilko runa