Apie mus

 
„Vilko runa“
a
nedidelė įmonė, gaminanti individualius gaminius ir ne tik iš natūralios odos, įsikūrusi Lietuvos sostinės pakrašty – Savanorių prospekte. Dirbtuves atrasti darosi vis lengviau – iš gatvės pusės antrame aukšte per langą galima matyti mirksinčią reklamą, o iš kiemo pusės prie įėjimo kabo metalinė iškaba.
a
Dirbtuvėse praleidžiame labai daug laiko, todėl stengiamės, kad ten būtų šilta ir jauku, malonu mums ir mūsų lankytojams. Tarsi antri namai, kur gali jaustis saugus ir ramus.
a
Ant mūsų durų galite pamatyti lipdukus: „Draugiški gyvūnams“ ir „Savarankiškas šuo“. Jie priklijuoti ne dėl grožio, įėjus Jus pasitiks įspūdinga delegacija.
a
Daugeliui jau teko susipažinti su mūsų draugišku buldogo mišrūnu Deriu –pasiruošusiu draugauti ir sveikintis su visais. Jis širdingai džiaugiasi kiekvienu užsukusiu. Deris nepiktas, tik labai skuba pasisveikinti kol jo nesulaikė įkyrūs šeimininkai neleidžiantys užlipti atėjusiam ant rankų. Sveria Deris nei daug, nei mažai – apie 17 kilogramų bus, tad tausojame klientų rankas ir nugaras.
a
Deris turi savo mažas silpnybes – minkšti žaislai ir katės. Derio supratimu visos katės turi būti jo draugės ir norėti žaisti, tačiau jo aktyvumas dažniausiai, deja, jas tiesiog išgąsdina. Jo nosis jau pajuto keleto kačių letenų smūgius, bet Deris tikisi, kad sekanti sutikta katė nu tikrai bus jo žaidimų dalyvė!
a
Zakas ir Deris
a
Kartais su Deriu į dirbtuves atvyksta ir kiti du keturkojai – Amerikos riestaausiai katinai Zakas ir Eliotas ir jų draugė mišrūnė katytė Fantikė.
a
Zakas
a
Zakas yra super meilus, drąsus ir smalsus katinas. Įspūdingas savo veislės atstovas. Jo mėgstamiausi užsiėmimai dirbtuvėse – vynioti odininko siūlus, pozuoti nuotraukoms arba atsigulti skersai kompiuterio klaviatūros kai ji ypač reikalinga.
a
Eliotas
a
Eliotas yra jaunesnis už Zaką ir visų išdaigų mokinasi iš vyresnio draugo. Jis yra Labai smalsus. Taip pat kiekvieną savo žingsnį palydi garsiu ir dažnu miaukimu - pasakoja šeimininkams apie savo veiksmus ir įspūdžius.
a
Fanticija
 
Fantikė yra atsargesnė, retai kam pasiseka ją pamatyti. Trispalvė gražuolė yra labai išdidi ir tvarkinga, jai paklusta ir Deris, ir Zakas, ir Eliotas. Dažniausiai dirbtuvėse ji atranda patogiausia vietelę ir stebi aplinką.
a
Labai daug kas nežino, kad už „Vilko runos“ vardo slypi odininkas Aurelijus. Pats meistras jau turi 20 metų patirtį dirbant su oda. Remiantis posakiu – mylėk tą ką darai ir daryk tai ką myli, Aurelijus tikrai surado sau artima širdžiai veiklą. Per visus savo darbo metus Aurelijus yra pagaminęs labai daug gaminių, kuriuos galima pavadinti meno kūriniais. Ir po šiai dienai jie džiugina savo šeimininkus, o Aurelijus kuria ir tobulina savo įgūdžius toliau. Viskas ką jis gamina daroma kruopščiai, atsakingai ir su didžiuliu atsidavimu.
a
Aurelijus ir Marina
a
Mažiau matomas dalyvis, bendraujantis paštu, Facebook ir kitur su klientais, kuriantis svetainę ir skelbiantis visas puslapių naujienas bei darantis visą krūvą kitokių darbų ir darbelių – darnios komandos atstovas sukūręs ir šį tekstą – Marina.
Lauksime kiekvieno užsukant į „Vilko runos“ dirbtuves. Drąsiai rašykite ir klauskite kas Jus domina – mes pasiruošę padėti ir patarti!
a
            

Mus rasite adresu Savanorių pr. 187, Vilnius

Mob.tel. +370 60860755
El.p. vilkoruna@gmail.com
Facebook "Vilko runa"
Instagram vilko_runa