GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

 • Vartotojas turi teisę nepatirdamas papildomų išlaidų ir nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų ir grąžinti prekę, net jei ją įsigijo su nuolaida ar išpardavimo metu (CK 6.22810 str. 2 d. numatytos išimtys, kokių sutarčių negalima atsisakyti).
 • Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepažeistos prekinės išvaizdos. Jei prekiautojas neinformavo vartotojo apie šią jo teisę, vartotojas sutarties gali atsisakyti per 12 mėnesių.
 • Vartotojas apie sutarties atsisakymą turi informuoti MB “Vilko runa” aiškiai pareiškęs norą atsisakyti sutarties. Ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tokio pranešimo dienos vartotojas turi grąžinti prekes MB “Vilko runa”.
  • Gavęs vartotojo pranešimą apie sutarties atsisakymą, įmonė turi per 14 dienų
  grąžinti vartotojui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant vartotojo apmokėtas prekių
  pristatymo išlaidas.
  • Įmonė gali negrąžinti vartotojui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos
  verslininkui arba kol vartotojas pateikia įrodymą, kad prekės jam yra išsiųstos.
 • Pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos (graviruotos/įspausti inicialai, logotipas ir pan. pagal užsakymą/pageidavimus), jos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos (tokiu atveju pirkėjui negrąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai).
 • Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, šiais rekvizitais: MB „Vilko runa“, P.Lukšio g. 16, Vilnius, LT-08222, kontaktinis telefonas +370 60860755
 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Negrąžinamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/ paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai taip pat gamintos pagal individualius pateiktus išmatavimus).
 • Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
 • Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 • Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 • Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

KEITIMAS

Prekės galima pakeisti jei netiko spalva, modelis ir pan. – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

 1. Norint pakeisti įsigytą prekę el. parduotuvėje vilkoruna.lt pirmiausiai reiktų įsitikinti, kad ši prekė yra prekyboje, tuomet ją rezervuoti atsiunčiant visą informaciją el. Paštu odininkas@vilkoruna.lt
 2. Atsiunčiant prekę atgal prie keičiamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija į kokią prekę norima keisti.
 3. Pardavėjas turi teisę nesutikti pakeisti prekių, jei  keičiamoji prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Nekeičiamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/ paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai).

Pirktos internetu prekės grąžinamos vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis.

Iškilus klausimams prašome kreiptis: odininkas@vilkoruna.lt