GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, pirkėjas, įsigijęs prekių elektroninėje parduotuvėje www.vilkoruna.lt   turi teisę per 14 dienų nuo jų įsigijimo grąžinti ar  pasikeisti prekes.
Jei prekės, pagamintos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos (graviruotos/įspausti inicialai, logotipas ir pan. pagal užsakymą/pageidavimus), jos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos (tokiu atveju pirkėjui negrąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai).

 1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenešiota, neištampyta, nepakitusios formos).
 2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, šiais rekvizitais: MB „Vilko runa“, Savanorių pr. 187, Vilnius LT-02300, kontaktinis telefonas +370 60860755
 3. Prie grąžinamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija ar prekę norima keisti, ar grąžinti.
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Negrąžinamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/ paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai taip pat gamintos pagal individualius pateiktus išmatavimus).
 5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
 6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 8. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

KEITIMAS

Prekės galima pakeisti jei netiko spalva, modelis ir pan. – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

 1. Norint pakeisti įsigytą prekę el. parduotuvėje vilkoruna.lt pirmiausiai reiktų įsitikinti, kad ši prekė yra prekyboje, tuomet ją rezervuoti atsiunčiant visą informaciją el. Paštu vilkoruna@gmail.com
 2. Atsiunčiant prekę atgal prie keičiamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija į kokią prekę norima keisti.
 3. Pardavėjas turi teisę nesutikti pakeisti prekių, jei  keičiamoji prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Nekeičiamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/ paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai).

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

Iškilus klausimams prašome kreiptis: vilkoruna@gmail.com