Kelios priežastys, kodėl verta pasirinkti rankų darbo dirbinius

Kalbėsime apie natūralios odos dirbinius, tačiau tai galima pritaikyti daugumai rankų darbo gaminių.
Tai kuo šie gaminiai pranašesni už masinės gamybos dirbinius?

1. Unikalumas.

Kiekvienas dirbinys gaminamas atskirai ir, net jei sekančiam gaminiui bus naudojami tie patys lekalai ir medžiagos, tai nebus kopija, jis skirsis nuo kitų. Dirbinys įgauna tik jam priklausantį charakterį ir bruožus.

2. Dėmesingumas.

Masinės gamybos dirbiniai negali „pasigirti“ tokiu pačiu dėmesiu, kurį gauna rankų darbo dirbinys. Meistro kruopštumas, jo patirtis ir meilė atsispindi kiekvienoje detalėje.

3. Kokybė.

Aukšta kokybė pradedant nuo meistro tobulinimosi ir įgūdžių iki parenkamų medžiagų.

4. Medžiagos.

Labai dažnai masinės gamybos prekės yra pigesnės kokybės sąskaita. Rankų darbo gaminiams parenkamos aukščiausios kokybės medžiagos – vertinamos ir testuojamos. Nuo mažiausios kniedės iki didelių odos gabalų – viskas įdėmiai apžiūrima ir įvertinama kokybė. Ši darbo dalis atima daug laiko ir jėgų, atrinkti reikia labai daug medžiagų – furnitūros (kniedės, spaudės, sagtys, sagtelės, žiedai, magnetukai ir kt.), odos, siūlai, juostos, kantai, pamušalai, dažai, adatos.. Įrankiai ir aparatūra taip pat labai įtakoja gaminio kokybę.

5. Išskirtinumas.

Rankų darbo gaminys pritraukia aplinkinių dėmesį. Jis leidžia sukurti savo stilių ir pasireikšti saviraiškai.

6. Vertė.

Kokybiškas natūralios odos gaminys išlieka vertingas ilgus metus.

7. Natūralumas ir ekologiškumas.

Natūralios odos gamyba skiriasi nuo dirbtinės odos gamybos. Mūsų naudojama natūrali oda yra likutinis produktas po mėsos pramonės, tad naudojant gamybai tokią odą mažinamas užterštumas, o po ilgų metų iš jos gaminių galima pagaminti kažką naujo, taip prikeliant antram gyvenimui. Šie gaminiai greičiau atsibos negu nusidėvės iki nenaudojamos būklės.

 

• Dalis mūsų gaminių siuvama rankomis, kita dalis – siuvimo mašina. Mes nelaikome, kad siuvimas mašina yra masinė gamyba. Mūsų gaminiai yra kuriami – nuo pirmos lekalo linijos iki paskutinio dygsnio.


• Mūsų gamyboje nenaudojami natūralūs kailiai ir egzotinės odos, dėl kurių būtent gyvūnai buvo žudomi. Atsisakome dirbti su krokodilų, gyvačių ir pan. odomis. Mes už tai, kad odininkystė būtų humaniška ir nesukeltų grėsmės gyvūnų gerovei ir jų gyvybei vien tam, kad pagaminti ekskliuzyvinį gaminį remiantis gyvūno kančia.