PASLAUGOS MOTOCIKLININKAMS. NUO 2023-09-01 NEBETEIKIAMOS

REGISTRACIJA VYKDOMA IKI 2023 METŲ RUGPJŪČIO 31 DIENOS. TOLIAU REGISTRACIJA STABDOMA IR PASLAUGOS NEBUS ATLIEKAMOS.

Svarbu!

UŽSAKYMAI REGISTRUOJAMI EILĖS TVARKA – BE NURODOMO GAMYBOS TERMINO.
TOKIA PAČIA TVARKA JIE IR ATLIEKAMI.
* GAMYBOS EILĖS REZERVACIJAI REIKIA PATEIKTI:
1. VARDĄ (PAVARDĘ PAGAL NORĄ);
2. KONTAKTINĮ TELEFONĄ;
3. EL.PAŠTO ADRESĄ;
4. MOTOCIKLO MODELĮ.
5. JEI SĄSKAITA BUS IŠRAŠOMA ĮMONEI - REKVIZITUS.

* APTARIAMI PRELIMINARŪS DARBAI BEI PRELIMINARI KAINA.

* PRIĖJUS GAMYBOS TERMINUI, SUSISIEKIAME SU KLIENTU NURODYTAIS KONTAKTAIS IR SUTARIAME DĖL GAMYBOS.

* MOTOCIKLO SĖDYNĘ REIKTŲ PRISTATYTI SUTARTU LAIKU Į MŪSŲ DIRBTUVES VILNIUJE. IŠ KITŲ MIESTŲ GALI BŪTI ATSIŲSTOS PER PAŠTOMATĄ AR KURJERIŲ TARNYBĄ.
* SĖDYNĖS GAMYBAI MOTOCIKLO PRISTATYTI NEREIKIA, ŠIUO METU NETURIME GALIMYBĖS JO UŽKELTI Į TREČIĄ AUKŠTĄ. KREPŠIŲ GAMYBAI REIKTŲ SUTARTI LAIKĄ DĖL MATAVIMŲ NUĖMIMO IR ATVYKTI PRIE DIRBTUVIŲ PASTATO.

* ATVYKUS KLIENTUI, APTARIAMA GAMYBA IR PILDOMAS UŽSAKYMŲ LAPAS. KLIENTAS TURI TUO METU PATEIKTI VISUS REIKALAVIMUS GALUTINIAM REZULTATUI, MEDŽIAGOMS (SPALVA, FAKTŪRA IR PAN.) UŽPILDŽIUS LAPĄ KLIENTAS PATVIRTINA ARBA PAPILDO JĮ.

* SĖDYNĖS PERSIUVIMO DARBAI VERTINAMI PAGAL KAINININKĄ. VERTINAMA APŽIŪROS METU. KAINA GALI KISTI JEI: PASIKEITĖ MEDŽIAGŲ KAINOS PAS TIEKĖJUS; IŠARDŽIUS SĖDYNĘ IŠAIŠKĖJA, KAD ATSIRANDA PAPILDOMŲ DARBŲ (SUTVARKYTI POROLONĄ IR PAN). APIE TAI PRANEŠAMA KLIENTUI PRIEŠ GAMYBĄ.
* DARBAI PRADEDAMI PO AVANSO GAVIMO. JEI UŽSAKYMO SUMA YRA IKI 150 EU SU PVM – APMOKAMA VISA SUMA; JEI VIRŠIJA – SUMOKAMA MINIMALIAI 50 PROC NUO SUTARTOS SUMOS ARBA 100 PROC PAGEIDAUJANT KLIENTUI.

* KAINA SUSIDARO SUDĖJUS VISAS MEDŽIAGAS BEI DARBUS ATSIŽVELGIANT Į KLIENTO POREIKIUS BEI REIKALAVIMUS. PRIE ŠIOS SUMOS PRIDEDAMAS PVM.

* ATĖJUS GAMYBOS EILEI, JEI KLIENTAS ATSISAKO GAMYBOS, O VĖLIAU PERSIGALVOJA, JIS NUKELIAMAS Į EILĖS GALĄ.

* JEIGU KLIENTUI SĖDYNĖ TURI BŪTI PAGAMINTA PRIEŠ TAM TIKRĄ DATĄ, JIS TURI ĮSPĖTI PILDANT UŽSAKYMO LAPĄ. TRUMPESNI GAMYBOS TERMINAI (IKI MĖNESIO LAIKO) APMOKESTINAMI PAPILDOMAI, NES GAMYBA BUS VYKDOMA NE DARBO METU, KAD NESUTRUKDYTI BENDROS EILĖS. TOKIU ATVEJU GAMYBA BUS ORIENTUOTA Į TAM TIKRĄ DATĄ.
* NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ DĖL DIZAINO (SĖDYNĖS AR KREPŠIŲ), ATSIŲSKITE BENT PRELIMINARIĄ NUOTRAUKĄ/ESKIZĄ, KAD BŪTŲ GALIMA SUPRASTI KOKIO DIZAINO LINK ORIENTUOTIS (ŽMONIŲ SKONIAI IR POREIKIAI SKIRIASI);

* ŠIUO METU KREPŠIŲ LAIKYKLIŲ UŽSAKYTI NETURIME GALIMYBĖS;

* JEIGU UŽSAKYMO VYKDYMUI REIKALINGOS MEDŽIAGOS, KURIŲ ATVYKIMAS UŽTRUNKA ILGIAU – VYKDOMA ANKSČIAU NURODITA TVARKA (UŽSAKYMO PATEIKIMAS, APMOKĖJIMAS), UŽSAKOMOS MEDŽIAGOS. TUO METU, KOL LAUKIAMA MEDŽIAGŲ, VYKDOMI KITI UŽSAKYMAI EILĖS TVARKA, O GAVUS MEDŽIAGAS – GRĮŽTAMA PRIE JŪSŲ UŽSAKYMO.
* MOTOCIKLO GAMINTOJO LOGOTIPŲ ANT SAVO GAMINIŲ NEDEDAME. VIENINTELIS VARIANTAS – PATEIKIAME JUMS MEDŽIAGĄ, JŪS ANT JOS GRAVIRUOJATE/SIUVINĖJATE NORIMĄ LOGOTIPĄ, PATEIKIATE MUMS. TUO PAČIU UŽPILDOTE LAIVOS FORMOS RAŠTĄ, KAD LOGOTIPAS BUVO PATEIKTAS JŪSŲ IR PAGAL JŪSŲ NORĄ. DIRBAME KAIP OFICIALI ĮMONĖ IR GERBIAME KITŲ ĮMONIŲ INTELEKTUALINĘ NUOSAVYBĘ.

* KAI GAMINYS YRA PAGAMINTAS, PRANEŠAME KLIENTUI. APMOKĖJIMAS PAVEDIMU ATLIEKAMAS PRIEŠ ATSIĖMIMĄ (TURITE SULAUKTI APMOKĖJIMO PATVIRTINIMO IŠ MŪSŲ) ARBA GALITE ATSISKAITYTI GRYNAIS ATSIĖMIMO METU.

* GAMINIAI GALI BŪTI SIUNČIAMI PER PAŠTOMATUS AR KURJERIŲ TARNYBAS.

* PAGAMINUS GAMINĮ IŠRAŠOMA SĄSKAITA FAKTŪRA. PAGAL MŪSŲ TAISYKLES, JI PILNAI APMOKAMA PER 5 DARBO DIENAS (BET NE VĖLIAU, NEI ATSIIMANT GAMINĮ). JEIGU MATOTE, KAD NEGALITE GREITU METU ATVYKTI ATSIIMTI GAMINIO, GALITE APMOKĖTI SĄSKAITĄ, O GAMINYS BUS SAUGOMAS PAS MUS REIKIAMĄ LAIKĄ.

SĄRAŠAS BUS PILDOMAS PRIKLAUSOMAI NUO POREIKIŲ IR SITUACIJOS.