Motociklų dėžės ir keli pamąstymai

NUO 2023-09-01 MOTO PASLAUGOS NEBETEIKIAMOS

Šiandien dalinamės žadėtomis motociklo dėžių komplektų nuotraukomis.

Visi krepšiai yra gaminami pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į motociklo specifiką, kliento norus ir pageidavimus.

 

Kas kartą, kai Aurelijus išneša naujus krepšius ir pasako: “Viskas, pagaminta“, matau naują unikalų gaminį. Tai nėra masinės gamybos produkcija. Tai yra išskirtinis (net nepabijosiu šio žodžio) kūrinys, kuris tarnaus savo naujam savininkui 10, 15, gal ir visus 20 metų.

Kodėl taip manau?

 

Pradėkime nuo medžiagų.

Pagrindas – naudojame kokybišką natūralią odą, kurią gauname iš supperinio tiekėjo. Ne odos pakaitalą ar odos likučius, kaip mėgsta užsienio žymūs krepšių gamintojai, kurių nuorodas dažnai gauname kaip pavyzdžius. Ne. Tikrą Full grain chrominio išdirbimo odą, kurios nerasite tuose el.parduotuvėse.

Ne kartą turėjome atvejų, kai žmogus nori greičiau/pigiau ir užsako iš tų parduotuvių, o kitais metais rašo mums, kad reikia atnaujinti odą. Tik bėda tą, kad atnaujinti nėra ko. Geriausiu atveju tai bus odos šiukšlės, kurias tepk netepęs specialiais aliejais, balzamais – rezultato nebus. Kitas variantas – tai labai panaši į natūralią odą dirbtinė oda, kuri yra tiesiog elementarus plastikas ir atnaujinimas jai gręsia tik tuo atveju, jei bus nuspręsta juos persiūti iš pagrindų. Kas dažnai būna išties finansiškai skausminga, nes darbo ten ne mažiau, o kartais ir daugiau negu gaminant naujus krepšius.

Toliau?

Kruopščiai ilgą laiką rinkome furnitūras, kitas medžiagas, kad rezultatas būtų kuo kokybiškesnis. Darbai nestoja – geresnių medžiagų dairomės nuolat, nes tobulėjimui ribų nėra!

Kas dėl gamybos – darbų kokybę paliksiu įvertinti Jums. Mums laimingi veidai, grįžtantys vėl ir vėl klientai su naujais projektais ir norais – tai yra geriausi atsiliepimai.

Taip, kažkur vėluojam, kažkur užtrunkam. Dirbame dviese, o gamina tik Aurelijus. Ilgą laiką dirbome visiškai be išeiginių, kas nepadeda nei sveikatai, nei kūrybiškumui. Situaciją keisim tikrai – ji mūsų nebetenkina.

Dar priminsiu. Minėjome anksčiau, kad šiuo metu laikinai neturime galimybės užsakyti metalinių laikiklių. Tikimės situacija pagerės, bet nežinome tikrai kada galima tikėtis.

Šiuo metu (šiandien liepos 12 diena, 2022 metai) dar galime rezervuoti laiką gamybai rugsėjo galui, o tada eilė persikels į sausio mėnesį. Metų galas – sezono pabaiga (kaip keista rašyti apie metų galą liepos vidury, bet realybė reikalauja) ir Kalėdos, tad turėsime skirti dėmesio šventėms. Vis gi mūsų veikla apima ne vieną sritį, bet kiekvienas gaminys, nors dalies ir yra atkartojamas dizainas, bet lieka toks vienas, nes gaminamas atskirai, rankomis (ne masinė gamyba ar konvejeris).

Jei kyla klausimų, ką dar mes gaminame – galite pažiūrėti mūsų skyriūje “Apie mus”.

O jei kažko norite paklausti – visada laukiame Jūsų žinutės.

Ačiū!