Ką padovanoti?

Kalėdos artėja ir, kaip ir kasmet, atsiranda esminis klausimas: ką padovanoti artimiesiems?
Parinkome keletas idėjų iš mūsų gaminių, ką būtų galima padovanoti:

Rankų darbo odiniai diržai

Mūsų klientų tarpe būtent diržus renkasi moterys dovanoti savo vyrams, broliams, tėvams. Kodėl gi ne – tai daili ir praktiška dovana. Šiais laikais diržus naudoja ir vyrai, ir moterys. Diržai tapo ne tik iškilmių aksesuarai bet ir kasdienio naudojimo daiktai. O kokybiškas ir tinkamai prižiūrimas diržas tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Apie natūralios odos priežiūrą daugiau rasite straipsnyje:

Raktų pakabukai ir raktinės

Raktų yra daug – nuo namų, nuo automobilio, nuo darbo ar pašto dėžutės. Kaip jų visų nepamesti ir kad jie būtų po ranka, kai jų labai reikia? Elegantiškas sprendimas – raktinė iš natūralios odos arba įvairių dizainų (o gal net personalizuotas) raktų pakabukas.

Odinės apyrankės

Odinės apyrankės yra populiarus aksesuaras, o personalizuotos ypač populiarios tarp porų. Išgraviruosime vardus, inicialus ar Jūsų norimą linkėjimą.

Piniginės

Vienas iš dažniausiai naudojamų kasdienių daiktų – minimalistinės, natūralios odos. Galime išgraviruoti inicialus, vardą ar tekstą – personalizuokite dovaną.

Rankinės

Išskirtinis prabangus aksesuaras – įneškite subtilumo į savo garderobą.

Knygų skirtukai

Jūsų artimas daug skaito? Jūs žinote, kokios knygos jis nori ir laukia? Pridėkite prie knygos skirtuką – galime personalizuoti ar išgraviruoti norimą tekstą.

Padėkliukai

Interjero detalės gali įnešti akcentą Jūsų namams ir suteikti jaukumo. Pieštukinės, smulkmenų dėkliukai, padėkliukai po puodeliais – kurkite ir eksperimentuokite!

Antspaudo dėklas

Puiki dovana gydytojui ar kitos srities medikui. Pagal priimtus standartus yra naudojamas vieno dydžio antspaudas (nebent yra specifinės paskirties) – jam ir yra pritaikytas dėklas. Gaminamas pilnai rankomis – nuo odos išpjovimo iki susiuvimo.

Aksesuarai augintiniams

Mūsų gyvenime svarbią vietą užima augintiniai – jie mūsų draugai ir šeimos nariai. Tikrai pažįstame nemažai žmonių, kurie per šventes ruošia dovanas ir savo mylimiems keturkojams. Dabar išsirinkti dovaną savo mylimam keturkojui galite ir mūsų el.parduotuvėje. 

Taip pat mūsų iniciatyva, 10 proc. nuo sumos, gautos už augintinių prekes skirsime suplotanosių šunų prieglaudai VŠĮ “Dogspotas”.

Būtent iš šios prieglaudos atkeliavo mūsų Deris ir Lilly Lius (nuotrauka apačioje).

Vokas pinigams

Pravers tada, kai norite padovanoti pinigus ar dovanų kuponą. Ant voko galima išgraviruoti sveikinimą ar personalizuoti.

Dovanų kuponas

Tuo atveju, kai nežinai ką dovanoti – puikus pasirinkimas yra dovanų kuponas. Jūsų artimas žmogus galės išsirinkti patikusį gaminį ar užsakyti individualų, skirtą būtent jam.

Jei turite savo idėją– parašykite mums!