Pasiruošimas 2022 metų moto sezonui

NUO 2023-09-01 MOTO PASLAUGOS NEBETEIKIAMOS

Greitu metu prasidės pasiruošimas 2022 metų moto sezonui.
Kurias paslaugas naujam sezonui galima atlikti pas mus?

 1. Motociklo sėdynės persiuvimas ir modifikavimas. Dažniausiai į mus kreipiasi su prašymu padaryti patogesnę sėdynę kelionei (vairuotojui / keleiviui) – paminkštinti, pakietinti, praplatinti ir pan. Labai dažnai su gamykline sėdynę jaučiamas nepatogumas pravažiavus jau apie 100 km, o ką daryti, jei vien vietoje kiekvieną savaitgalį sukami ratukai būna didesni ar planuojama tolima kelionė?. Sėdynių persiuvimui dažniausiai naudojama lauko sąlygoms atspari dirbtinė oda. Retesniais atvejais natūrali oda ar Alkantara. Pagal kliento norą, sėdynės dizainas gali būti išlaikomas kaip originalo ar gaminamas su įvairiais raštais ir prasiūvimais. Kaina derinama individualiai, priklausomai nuo pageidavimų ir esamos sėdynės vidinės būklės. Persiuvimo kaina prasideda nuo 100 eu (+PVM), modifikavimo nuo 170 eu (+PVM).

2. Aksesuarų gamyba. Individualiai pateiktam motociklui – papuošimai ant bako, kutai ant rankenų ir kt. gaminiai iš natūralios odos.

3. Odinių dėžių atnaujinimas. Sutarus galite pristatyti mums turimus odinius krepšius. Naudojant tam tikrą laiką krepšių oda, veikiama aplinkos sąlygų, gali išsausėti, prarasti kai kurias savo savybes. Mes kruopščiai ištepsime krepšius specialiomis priemonėmis bei aliejais, kad atstatyti odos balansą. Rezultatas priklauso nuo esamos krepšių būklės, odos (mūsų gamybos krepšiams naudojame Full grain chrominio išdirbimo storą diržinę odą. Dažnai tenka susidurti su krepšiais, ypač atvežtais iš Lenkijos ar Azijos, kurie pagaminti iš labai žemos kokybės odos ar odos pakaitalo. Tokių krepšių atnaujinimas dažnai negalimas). Atnaujinimo kaina prasideda nuo 30 eu (+PVM).

4. Specialiais tepalais galime apdoroti ir kitus motociklų odinius gaminius – dekoracijas, natūralios odos sėdynes, aprangas, sportinius kombinezonus, liemenes ir kt. Gaminys turi būti pagamintas iš lygios natūralios odos. Tepalai gali kažkiek patamsinti spalvas.

5. Gaminame odines centrines ir šonines daiktadėžes.

* Krepšių atnaujinimas

O dabar plačiau apie daiktadėžes ir krepšius.

Ką naudojame jų gamyboje?

 • Natūrali oda. Dažniausiai naudojame storą juodos spalvos chrominio išdirbimo odą. Ji yra atsparesnė aplinkos veiksniams už augalinio išdirbimo – neišblunka, yra kietesnė.
 • Specialus plastikas. Naudojamas sukietinimui ir formos palaikymui. Jei kelionės metu pateksite į lietų, o vėliau po kaitinančia saulę, dažni krepšiai, kurie yra nepakietinti, tiesiog deformuosis.
 • Furnitūra. Kruopščiai atrenkame patikimą furnitūrą – tiekėjus atrandam patys. Šiuo metu naudojama Europoje pagaminta furnitūra. Nors ji yra tikrinama ir pačio gamintojo, jei nutiko taip, kad kažkas sugedo – visuomet galite kreiptis, savo gaminius būtinai sutaisysime.
 • Tvirtinimai. Užsakome pas mūsų partnerius metalinius tvirtinimus pagal individualaus motociklo matavimus. Laikinai neužsakome.

Kad būtų lengviau įvertinti preliminarią kainą, mum reiktų žinoti apytikslius krepšių išmatavimus, dizaino pageidavimus, gamybos terminą.

Bazinės komplektacijos (natūrali oda, kietinimas plastiku, furnitūra) krepšių gamybos kaina vidutinio dydžio krepšių komplekto (2 vnt.) prasideda nuo 600 eu+PVM (kaina galioja nuo 2022 liepos 1 dienos).

Kas gali pabranginti ar atpiginti dėžes?

 • Oda. Pabrangins, jei gamybai pageidausite augalinio išdirbimo odos. Ji ne tokia atspari aplinkos sąlygoms, tačiau yra prabangesnė kaip išvaizda, taip ir kaina. Be to galimos įvairios spalvos.
 • Plastikas. Atpigins, jei plastiko nenaudosime viduje sukietinimui.
 • Nugarinė dalis. Kaina bus didesnė, jei plastiką reikės formuoti pagal išlinkimus.
 • Furnitūra. Pabrangins, jei pageidausite pavyzdžiui tam tikro dizaino sagčių ar furnitūros atitinkamo metalo/stiliaus – jei mes galėsime tai užsakyti pas mūsų ar kitus tiekėjus. Taip pat nepamirškite, kad dažnai individualiai užsakoma furnitūra keliauja ilgiau.
 • Tvirtinimai. Laikinai neturime galimybės užsakyti tvirtinimus.
 • Užraktas. Pasirenkant krepšius su užraktu gamyba brangsta, priklausomai nuo spynelių kiekio. Dedant po vieną spyną į šoninius krepšius, kaina prasideda nuo 40 eu.
 • Dizainas. Papildomi papuošimai – kniedės ir kita – išbrangina gamybą dėl didėjančios darbo apimties.
 • Krepšių vidus. Kaina kinta priklausomai nuo pageidavimo – papildomų kišenių, skyrių ir pan.
 • Graviravimas. Galima personalizacija, piešinio graviravimas ir pan. Projekto paruošimo kaina 10 eu + pagal graviravimo laiką.LA
Taip kad sulaukiame daug prašymų ir klausimų, norime pabrėžti – ant savo pagamintų gaminių mes nespaudžiame ir negraviruojame kitų įmonių logotipų (HD, Honda, Indian ir pan.). Logotipai yra apsaugota intelektualinė nuosavybė ir mes nenaudosime jų be oficialaus leidimo. Vertiname savo darbą ir gerbiame kitus.

Labai prašome kreiptis el.paštu vilkoruna@gmail.com 
Į žinutes, gautas per Messenger, stengiamės atsakyti kuo greičiau (darbo dienomis 11-18 val.), tačiau, jei būsite registruotas kaip "Svečias" - "Guest", po išėjimo iš puslapio mūsų atsakymo nebegausite.