Kaip išsirinkti odinį diržą?

Į ką reikia atkreipti dėmesį norit išsirinkti tinkamą aksesuarą?

Plotis.

Kad įvertinti diržo plotį, pirmiausia turite apsispręsti su kuriais rūbais dažniausiai ruošiatės dėvėti diržą: džinsai, suknelė, kelnės, paltas.. Siūlome pamatuoti kilpų aukštį, kad diržas būtų ne per platus.

Natūrali oda. 

Iš kurios odos turėtų būti pagamintas diržas? Stora diržinė oda ar plona minkšta? Odos savybes taip pat reikia rinktis priklausomai nuo bendro vaizdo ir kitų drabužių.

Svarbus ir odos išdirbimas.

Dažniausiai galima rasti augalinio ar chrominio išdirbimo odas. Jei diržas gaminamas iš storos diržinės odos, tai chrominio išdirbimo jis bus kietesnis ir grubesnis, o augalinio išdirbimo prabangesnis, jautresnis, bet maloniau dėvėsis.

Odos sluoksniai – 

Full grain (mūsų dažniausias pasirinkimas – diržinė itališka oda);

Top grain (dažniausiai tai yra Crazy Horse oda);

Genuine leather (“šiukšlė” likusios po viršutinių sluoksnių nuėmimo. Dažniausiai padengiami guma). daug kas iš gamintojų šį terminą naudoja pažymėti, kad diržas pagamintas tiesiog iš natūralios odos.

Dizainas.

Pagal Jūsų stilių, gyvenimo būdą ir pomėgius. Atkreipkite dėmesį į:

  • Odos spalvą. Didelė natūralios odos diržų spalvų įvairovė leidžia išsirinkti labiausiai tinkamą variantą.
  • Siūlų spalvą.
  • Sagtį. Svarbu ne tik sagties dizainas, bet ir medžiagos bei kokybė.
  • Apsiuvimas. Dažniausiai siūlome gaminti neapsiūtus ar apsiūtus diržus. Natūrali oda linkusi su laiku temptis, tad apsiuvimas kažkiek pristabdo šį procesą. Viengubas ar dvigubas apsiuvimas yra labiau stiliaus detalė.
  • Skylučių forma. Apvalios, pailgos ar kitos formos.

Ilgis.

Galite pamatuoti nešiojamą diržą nuo sagties pradžios iki užsegamos skylutės ar kūno apimtį (kur bus segamas diržas – juosmuo, klubai). Užsakydami diržą, būtinai paminėkite, ką ir kaip matavote.

Mūsų gaminamiems diržams kruopščiai atrenkame medžiagas ir furnitūrą – kad jie tarnautų kuo ilgiau. Kiekviena juosta išpjaunama rankomis, kraštai kruopščiai nušlifuojami, nulakuojami ir padengiami kitomis priemonėmis. Diržai sutvirtinami sukamomis kniedėmis, kurias, esant būtinybei, galima atsukti.

Kokybiškas rankų darbo diržas gali būti puiki dovana ir vyrams, ir moterims. Savo sukurtus ir pagamintus diržus pakuojame į juodą matinę dėžutę su mūsų logotipu. Tai yra puiki paruošta praktinė dovana bet kuriai progai.

Taip pat ant diržo gali būti graviruojami inicialai ar Jūsų pasirinktas tekstas, dėl ko gaminys tampa unikalus ir skirtas tik Jums.